Wydarzenia
Wiosenne zakupy
Plac targowy Stary Kleparz serdecznie zaprasza na wiosenne zakupy. Przez cały rok nasze targowisko oferuje ogromny wybór świeżych owoców, warzyw, ziół, wędlin, mięsa, nabiału, wyrobów regionalnych, pieczywa, słodyczy, kwiatów, wszelkich artykułów spożywczych, zdrowej żywności, art. przemysłowych. W maju wiosenny kiermasz kwiatów i rozsad. Zapraszamy!
Zapraszamy na zakupy wielkanocne!
Zapraszamy Państwa na świąteczne zakupy na nasz plac. Polecamy: świeże mięso, wędliny, w tym białą kiełbasę, mąki na barszcz biały lub żurek, jajka i śmietanę, chrzan, grzyby suszone, owoce suszone do pysznych mazurków, świeże warzywa, wspaniałe słodkości i wszelkie składniki do przygotowania zdrowych, ekologicznych i pysznych świąt! Aby Wasze koszyczki były wyjątkowe zapraszamy także po świeże kwiaty i ozdoby. Radosnych Świąt!
Art & Food Bazar 2017 Stary Kleparz
23-04-2017
Od 23 kwietnia, raz w miesiącu w niedzielę, na terenie Starego Kleparza odbywać się będzie Art & Food Bazar. To wydarzenie otwarte dla wszystkich, na Art & Food Bazar możecie spotkać lokalnych dizajnerów, projektantów, grafików- zjeść dobre, ekologiczne jedzenie od miejscowych wytwórców, którzy będą czekać na Was z pysznymi śniadaniami i posiłkami. Dodatkowo na comiesięcznej edycji będą odbywać się warsztaty z gotowania, dekoracji wnętrz a także warsztaty artystyczne dla dzieci. Spotykamy się już 23 kwietnia, 21 maja, 18 czerwca , 23 lipca 2016, 3 września, 8 października na Starym Kleparzu! Wszelkie pytania kierujcie na artandfoodbazar@gmail.com , szczegółowe informacje tu: https://www.facebook.com/artandfoodbazar/timeline
Spółka Kupiecka "Stary Kleparz" Sp. z o.o ul.Krowoderska 22/5 31-142 Kraków
tel. 0-12-634 15 32
e-mail: biuro@starykleparz.com